Towarzyskie zawody nocne metodą dowolną – Puchar sklepu CAMO – Radzanów – 4.07.2020

Z soboty na niedzielę na zbiorniku w Radzanowie odbyły się Towarzyskie zawody nocne metoda dowolną – Puchar Sklepu CAMO. Na starcie stanęło 30 zawodników w tym jeden junior. Przywitania zawodników dokonali: Prezes Koła Andrzej Kucięba, właściciel sklepu strzelecko-wędkarskiego Pan Adrian Grochowina oraz kapitan Sportowy Koła.

Po omówieniu regulaminu zawodnicy udali się na wcześniej wylosowane stanowiska. Zawody rozpoczęły się o 18.15 i trwały do godziny 23. O tej godzinie zaplanowano ważenie ryb oraz godzinna przerwę na posiłek ufundowany przez właściciela sklepu. Równo o północy padł sygnał do dalszego wędkowania, które trwało zgodnie z harmonogramem do godziny 6.00.

Do wagi z 30 zawodników zgłosiło się 20. W siatkach znalazły się karpie, płocie, karasie oraz jazgarze.

Po podsumowaniu wyników okazało się, że zwycięzca zawodów został Wiktor Wirecki z wagą 5985 gram przed Tomaszem Grędą z wagą 4980 gram i Piotrem Bąkiem z wagą 4235 gram.

Dla zwycięzców ufundowano nagrody oraz dyplomy, które wręczyła właścicielka sklepu. Reszta uczestników otrzymała upominki również ufundowane przez właścicieli.

PODSUMOWANIE

Startowało 30 zawodników

Punktowało 20 zawodników

Złowiono 70035 gram ryb, które po zważeniu trafiły do wody w bardzo dobrej kondycji.

Dziękujemy właścicielom Sklepu Strzelecko-Wędkarskiego za ufundowanie nagród i pomoc w organizacji zawodów.

Zdjęcia w galerii.