Statystyki zawodów

Informacje zebrane z Protokołów z zawodów lub informacji o zawodach.

Udało się pozyskać dane od roku 2004.

ROK 2004

 ZAWODY ZALICZANE DO GRAND PRIX Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 15
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 10
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 14
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 20
RAZEM  59    

Klasyfikacja Grand Prix:

  1. miejsce – Andrzej Kucięba
  2. miejsce – Jacek Skrzela
  3. miejsce Karol Plisak

ROK 2005

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 13
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 6
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 16
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 11
RAZEM  34    

Klasyfikacja Grand Prix:

  1. miejsce – Andrzej Kucięba
  2. miejsce – Jacek Kuza
  3. miejsce Karol Plisak
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 16
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 100 43  8612
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 41
RAZEM  157    

 

ROK 2006

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 16
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 24
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 9
RAZEM  45    

Mistrzami Grand Prix:

  1. miejsce – Andrzej Kucięba
  2. miejsce – Piotr Syrkiewicz
  3. miejsce Czesław Kowalczyk
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 52 35  3374
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 15
RAZEM  67    

 

ROK 2007

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  23
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 14 + 2 J  4 + 2J 3775
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 8 + 2 J  4 + 2J 2548
RAZEM  49  12 6323 

Klasyfikacja Grand Prix:

  1. miejsce – Syrkiewicz Piotr
  2. miejsce – Kądziela Stefan
  3. miejsce – Kucięba Andrzej
  4. miejsce -Kuza Jacek
  5. miejsce -Plisak Karol
  6. miejsce – Syrkiewicz Cezary
  7. miejsce -Zygan Dariusz
  8. miejsce – Nowak Jacek
  9. miejsce – Czarnecki Stefan
  10. miejsce – Molisak Marek
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  3 + 2 J  2
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 36 20  2555
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 15  9
Towarzyskie zawody o puchar sklepu “Alicja”  18 + 5 J  6 + 4 6305
RAZEM 79  41  8860 

 

ROK 2008

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 12 + 3 J 12+3J 12330
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 15 + 9 J 14 + 9 J 28920
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 11+2 J 9 4780
RAZEM 52 32  46030

Klasyfikacja Grand Prix:

  1. miejsce – Syrkiewicz Cezary
  2. miejsce – Kuza Jacek
  3. miejsce – Czekaj Rafał
  4. miejsce -Kucięba Andrzej
  5. miejsce – Syrkiewicz Piotr
  6. miejsce -Kądziela Stefan
  7. miejsce – Molisak Marek
  8. miejsce – Derlecki Witold
  9. miejsce – Plisak karol
  10. miejsce – Jasek Adrian
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  8+3J 2
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  27 15 2460
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  17 11 5790
Towarzyskie zawody nocne  25 14 64640
Towarzyskie zawody o puchar sklepu “Alicja”  22+7 J 9+7 J 7740
RAZEM  98  56 80630 

 

ROK 2009

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  17 17 19005
Spławikowe Zawody  – puchar sklepu Alicja– II Grand Prix  11  6000
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  17+8J 9+8J  23815
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  14+7J 9+4J 16915
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix  12+3J 5+1J  25060
RAZEM  70  54 90795

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Kucięba Andrzej
  2. miejsce – Syrkiewicz Cezary
  3. miejsce – Zygan Dariusz
  4. miejsce – Syrkiewicz Piotr
  5. miejsce – Walczak Jakub
  6. miejsce -Wilkus Piotr
  7. miejsce -Szczukiewicz Hubert
  8. miejsce – Górski Grzegorz
  9. miejsce – Sadowski Tomasz
  10. miejsce -Kądziela Stefan
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  17 15 10680
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  12 8 3640
I Towarzyskie zawody nocne  33 10 9715
Otwarte spinningowe zawody kat. OPEN  12 2
II Towarzyskie zawody nocne 26 16  34560
RAZEM  98  51 58595 

 

ROK 2010

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  15+3J 18 14250
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  20+6J  5+2J  3730
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  10+4J 8+4J 5810
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  21  10
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix  13+2j 8 9470
RAZEM  73  45  33260

Klasyfikacja Grand Prix:

  1. miejsce – Kucięba Andrzej
  2. miejsce – Syrkiewicz Piotr
  3. miejsce – Czekaj Rafał
  4. miejsce – Zygan Dariusz
  5. miejsce – Bak Piotr
  6. miejsce – Kwiecień Adrian
  7. miejsce – Wójcikiewicz Robert
  8. miejsce – Wilkus Piotr
  9. miejsce -Sokól Jacek
  10. miejsce – Poloński Marcin
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  24 21 30515
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  15 6 1850
Towarzyskie zawody nocne  24 13 19195
Otwarte spinningowe zawody kat. OPEN 11+1j 10
II Towarzyskie zawody nocne  20 10 26970
RAZEM  95  60  78530

 

ROK 2011

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  17 17 16665
Spławikowe Zawody  – puchar sklepu Alicja – II Grand Prix 39 9 2865
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 18+6J  15+6J 26120
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  21 13 13820
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 12 4  2310
RAZEM  113  64  61780

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Wilkus Piotr
  2. miejsce – Bąk Piotr
  3. miejsce – Syrkiewicz Cezary
  4. miejsce -Kucięba Andrzej
  5. miejsce -Zygan Dariusz
  6. miejsce – Kwiecień Adrian
  7. miejsce – Szczukiewicz Adam
  8. miejsce – Kuza Jacek
  9. miejsce – Wójcikiewicz Robert
  10. miejsce –
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  12 4
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  33
Towarzyskie zawody nocne  17 13 26910
RAZEM  62  17 26910

 

ROK 2012

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  13 8 910
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  14+7J+3K 19  93610
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  21  14  13240
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 11 8  8850
RAZEM 65  49 116610 

Klasyfikacja Grand Prix:

  1. miejsce – Bąk Piotr
  2. miejsce – Kucięba Andrzej
  3. miejsce – Syrkiewicz Piotr
  4. miejsce –
  5. miejsce –
  6. miejsce –
  7. miejsce –
  8. miejsce –
  9. miejsce –
  10. miejsce –
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe mistrzostwa koła 12 3
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  38  27  3140
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 3 30  19700
Towarzyskie zawody nocne 16 4  4145
II Towarzyskie zawody nocne 17 5  5700
Towarzyskie zawody podlodowe 12 12 8005
Towarzyskie zawody o puchar sklepu “Alicja”  20 14 10590
RAZEM  138  92  51280

 

ROK 2013

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  16  11  5085
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix 15 12 24765
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 15+3J 13  18220
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 20 18  30960
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 7 7 10885
RAZEM 77   61  89915

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Luba Krzysztof
  2. miejsce – Bak Piotr
  3. miejsce – Syrkiewicz Cezary
  4. miejsce – Wójcikiewic zRobert
  5. miejsce – Kuza Jacek
  6. miejsce – Wilkus Piotr
  7. miejsce -Szczukiewicz Adam
  8. miejsce – Kot Paweł
  9. miejsce – Skrzypek Edmund
  10. miejsce – Plisak Karol
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  17 8
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 48 33  10460
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 32 22 3945
Towarzyskie zawody nocne 28 8 18125
RAZEM 108  63  32530 

 

ROK 2014

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 16 16 14680
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix 20 11 5125
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 17+9 J 15+8 J 24905
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  11 8 23830
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 6 6 16780
RAZEM  79  66 81135

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Wójcikiewicz Robert
  2. miejsce –  Połoński Marcin
  3. miejsce –  Kuza Jacek
  4. miejsce – Bąk Piotr
  5. miejsce – Luba Krzysztof
  6. miejsce – Gręda Tomasz
  7. miejsce – Mysior Grzegorz
  8. miejsce – Skrzypek Edmund
  9. miejsce – Kucięba Andrzej
  10. miejsce – Wirecki Wiktor
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 25 3
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  56 18 4845
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  31 22 14680
Towarzyskie zawody nocne  13 12 67065
Towarzyskie zawody spinningowe “Drapieżnik Nidy”  6  2
RAZEM  131  55 86590 

 

ROK 2015

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  20 12 6655
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  15+2 J+2K 13+2J+2K  37465
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 11 8 12775
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 6 6 10330
RAZEM 56  43  67225

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Wójcikiewicz Robert
  2. miejsce – Bąk Piotr
  3. miejsce – Kuza jacek
  4. miejsce – Syrkiewicz Cezary
  5. miejsce – Gręda Tomasz
  6. miejsce -Szczukiewicz Adam
  7. miejsce -Michałek Piotr
  8. miejsce -Sokól Jacek
  9. miejsce – Kucięba Andrzej
  10. miejsce -Lasia Mateusz
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 10  3
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 41 20 2040
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 15 14  5450
Towarzyskie zawody nocne 20 8  23675
Towarzyskie zawody spinningowe “Drapieżnik Nidy” 10 3
RAZEM  86  41 31165 

 

ROK 2016

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  12 12 7390
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  13 10 6855
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  7+2 J  7+2J 23495
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  12 7 10235
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix  8 8 19170
RAZEM  54  48  67145

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Bąk Piotr
  2. miejsce – Opozda Piotr
  3. miejsce – Wilkus Piotr
  4. miejsce -Kucięba Andrzej
  5. miejsce – Wójcikiewicz Robert
  6. miejsce – Szczukiewicz Adam
  7. miejsce – Gręda Tomasz
  8. miejsce – Głogowski Leszek
  9. miejsce – Mysior Grzegorz
  10. miejsce – Luba Krzysztof
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 12 2
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  31  19 4755
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 27 24 10235
Towarzyskie zawody nocne 19 11 24010
Puchar sklepów Kosterów 11 7 14000
RAZEM  89 56  39000 

 

ROK 2017

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  13 13  7100
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix 21 13 10665
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 20+3J 12+3J 14185
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 13 10 19245
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 18 14 11750
RAZEM 88 65 62945

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – Bąk Piotr
  2. miejsce – Kuza Jacek
  3. miejsce – Kucięba Andrzej
  4. miejsce – Wójcikiewicz Robert
  5. miejsce – Opozda Piotr
  6. miejsce – Gręda Tomasz
  7. miejsce – Połoński Marcin
  8. miejsce – Szczukiewicz Adam
  9. miejsce – Mazur Łukasz
  10. miejsce – Skrzypek Edmund
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  15  6
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 57 43 6010
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 28 11 1610
Towarzyskie zawody nocne 26 18 47745
Puchar sklepów Kosterów 22 17 19030
Memoriał im. Henryka Kuzy 24 12 9830
RAZEM 126   78 55365 

 

ROK 2018

Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Spławikowe – “70 lecie powstania PTW – I  Grand Prix 17+1 17 22020
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  19+3 20 28115
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  12+2  14  41865
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix
RAZEM 105 51 92000

Mistrzami Grand Prix zostali:

  1. miejsce – 
  2. miejsce – 
  3. miejsce – 
  4. miejsce –
  5. miejsce –
  6. miejsce –
  7. miejsce –
  8. miejsce –
  9. miejsce –
  10. miejsce –
Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”
Towarzyskie zawody nocne
Puchar sklepów Kosterów
Memoriał im. Henryka Kuzy
RAZEM