Statystyki zawodów

Informacje zebrane z Protokołów z zawodów lub informacji o zawodach.

Udało się pozyskać dane od roku 2004.

ROK 2004

 ZAWODY ZALICZANE DO GRAND PRIX Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 15    
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix      
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 10    
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 14    
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 20    
RAZEM  59    

Klasyfikacja Grand Prix:

1 miejsce – Andrzej Kucięba

2 miejsce – Jacek Skrzela

3 miejsce Karol Plisak

ROK 2005

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 13    
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix      
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 6    
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 16    
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 11    
RAZEM  34    

Klasyfikacja Grand Prix:

1 miejsce – Andrzej Kucięba

2 miejsce – Jacek Kuza

3 miejsce Karol Plisak

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 16    
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 100 43  8612
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 41    
RAZEM  157    

ROK 2006

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 16    
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix      
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix      
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 24    
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 9    
RAZEM  45    

Mistrzami Grand Prix:

1 miejsce – Andrzej Kucięba

2 miejsce – Piotr Syrkiewicz

3 miejsce Czesław Kowalczyk

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 52 35  3374
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 15    
RAZEM  67    

ROK 2007

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix      
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix      
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  23    
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 14 + 2 J  4 + 2J 3775
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 8 + 2 J  4 + 2J 2548
RAZEM  49  12 6323 

Klasyfikacja Grand Prix:

1 miejsce – Syrkiewicz Piotr

2 miejsce – Kądziela Stefan

3 miejsce – Kucięba Andrzej

4 miejsce -Kuza Jacek

5 miejsce -Plisak Karol

6 miejsce – Syrkiewicz Cezary

7 miejsce -Zygan Dariusz

8 miejsce – Nowak Jacek

9 miejsce – Czarnecki Stefan

10 miejsce – Molisak Marek

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  3 + 2 J  2  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 36 20  2555
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 15  9  
Towarzyskie zawody o puchar sklepu “Alicja”  18 + 5 J  6 + 4 6305
RAZEM 79  41  8860 

ROK 2008

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 12 + 3 J 12+3J 12330
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix      
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 15 + 9 J 14 + 9 J 28920
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix      
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 11+2 J 9 4780
RAZEM 52 32  46030

Klasyfikacja Grand Prix:

1 miejsce – Syrkiewicz Cezary

2 miejsce – Kuza Jacek

3 miejsce – Czekaj Rafał

4 miejsce -Kucięba Andrzej

5 miejsce – Syrkiewicz Piotr

6 miejsce -Kądziela Stefan

7 miejsce – Molisak Marek

8 miejsce – Derlecki Witold

9 miejsce – Plisak karol

10 miejsce – Jasek Adrian

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  8+3J 2  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  27 15 2460
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  17 11 5790
Towarzyskie zawody nocne  25 14 64640
Towarzyskie zawody o puchar sklepu “Alicja”  22+7 J 9+7 J 7740
RAZEM  98  56 80630 

ROK 2009

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  17 17 19005
Spławikowe Zawody  – puchar sklepu Alicja– II Grand Prix    11  6000
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  17+8J 9+8J  23815
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  14+7J 9+4J 16915
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix  12+3J 5+1J  25060
RAZEM  70  54 90795

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Kucięba Andrzej

2 miejsce – Syrkiewicz Cezary

3 miejsce – Zygan Dariusz

4 miejsce – Syrkiewicz Piotr

5 miejsce – Walczak Jakub

6 miejsce -Wilkus Piotr

7 miejsce -Szczukiewicz Hubert

8 miejsce – Górski Grzegorz

9 miejsce – Sadowski Tomasz

  1. 10 miejsce -Kądziela Stefan
  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła      
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  17 15 10680
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  12 8 3640
I Towarzyskie zawody nocne  33 10 9715
Otwarte spinningowe zawody kat. OPEN  12 2  
II Towarzyskie zawody nocne 26 16  34560
RAZEM  98  51 58595 

ROK 2010

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  15+3J 18 14250
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  20+6J  5+2J  3730
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  10+4J 8+4J 5810
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  21  10  
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix  13+2j 8 9470
RAZEM  73  45  33260

Klasyfikacja Grand Prix:

1 miejsce – Kucięba Andrzej

2 miejsce – Syrkiewicz Piotr

3 miejsce – Czekaj Rafał

4 miejsce – Zygan Dariusz

5 miejsce – Bąk Piotr

6 miejsce – Kwiecień Adrian

7 miejsce – Wójcikiewicz Robert

8 miejsce – Wilkus Piotr

9 miejsce -Sokól Jacek

10 miejsce – Połoński Marcin

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła      
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  24 21 30515
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  15 6 1850
Towarzyskie zawody nocne  24 13 19195
Otwarte spinningowe zawody kat. OPEN 11+1j 10  
II Towarzyskie zawody nocne  20 10 26970
RAZEM  95  60  78530

ROK 2011

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  17 17 16665
Spławikowe Zawody  – puchar sklepu Alicja – II Grand Prix 39 9 2865
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 18+6J  15+6J 26120
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  21 13 13820
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 12 4  2310
RAZEM  113  64  61780

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Wilkus Piotr

2 miejsce – Bąk Piotr

3 miejsce – Syrkiewicz Cezary

4 miejsce -Kucięba Andrzej

5 miejsce -Zygan Dariusz

6 miejsce – Kwiecień Adrian

7 miejsce – Syrkiewicz Piotr

8 miejsce – Szczukiewicz Adam

9 miejsce – Kuza Jacek

10 miejsce -Wójcikiewicz Robert

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  12 4  
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  33    
Towarzyskie zawody nocne  17 13 26910
RAZEM  62  17 26910

ROK 2012

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  13 8 910
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix      
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  14+7J+3K 19  93610
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  21  14  13240
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 11 8  8850
RAZEM 65  49 116610 

Klasyfikacja Grand Prix:

1 miejsce – Bąk Piotr

2 miejsce – Kucięba Andrzej

3 miejsce – Syrkiewicz Piotr

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe mistrzostwa koła 12 3  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  38  27  3140
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 3 30  19700
Towarzyskie zawody nocne 16 4  4145
II Towarzyskie zawody nocne 17 5  5700
Towarzyskie zawody podlodowe 12 12 8005
Towarzyskie zawody o puchar sklepu “Alicja”  20 14 10590
RAZEM  138  92  51280

ROK 2013

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  16  11  5085
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix 15 12 24765
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 15+3J 13  18220
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 20 18  30960
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 7 7 10885
RAZEM 77   61  89915

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Luba Krzysztof

2 miejsce – Bąk Piotr

3 miejsce – Syrkiewicz Cezary

4 miejsce – Wójcikiewic Robert

5 miejsce – Kuza Jacek

6 miejsce – Wilkus Piotr

7 miejsce -Szczukiewicz Adam

8 miejsce – Kot Paweł

9 miejsce – Skrzypek Edmund

10 miejsce – Plisak Karol

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  17 8  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 48 33  10460
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 32 22 3945
Towarzyskie zawody nocne 28 8 18125
RAZEM 108  63  32530 

ROK 2014

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix 16 16 14680
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix 20 11 5125
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 17+9 J 15+8 J 24905
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  11 8 23830
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 6 6 16780
RAZEM  79  66 81135

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Wójcikiewicz Robert

2 miejsce –  Połoński Marcin

3 miejsce –  Kuza Jacek

4 miejsce – Bąk Piotr

5 miejsce – Luba Krzysztof

6 miejsce – Gręda Tomasz

7 miejsce – Mysior Grzegorz

8 miejsce – Skrzypek Edmund

9 miejsce – Kucięba Andrzej

10 miejsce – Wirecki Wiktor

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 25 3  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  56 18 4845
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata”  31 22 14680
Towarzyskie zawody nocne  13 12 67065
Towarzyskie zawody spinningowe “Drapieżnik Nidy”  6  2  
RAZEM  131  55 86590 

ROK 2015

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix      
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  20 12 6655
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  15+2 J+2K 13+2J+2K  37465
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 11 8 12775
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 6 6 10330
RAZEM 56  43  67225

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Wójcikiewicz Robert

2 miejsce – Bąk Piotr

3 miejsce – Kuza jacek

4 miejsce – Syrkiewicz Cezary

5 miejsce – Gręda Tomasz

6 miejsce -Szczukiewicz Adam

7 miejsce -Michałek Piotr

8 miejsce -Sokól Jacek

9 miejsce – Kucięba Andrzej

10 miejsce -Lasia Mateusz

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 10  3  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 41 20 2040
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 15 14  5450
Towarzyskie zawody nocne 20 8  23675
Towarzyskie zawody spinningowe “Drapieżnik Nidy” 10 3  
RAZEM  86  41 31165 

ROK 2016

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  12 12 7390
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  13 10 6855
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  7+2 J  7+2J 23495
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix  12 7 10235
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix  8 8 19170
RAZEM  54  48  67145

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Bąk Piotr

2 miejsce – Opozda Piotr

3 miejsce – Wilkus Piotr

4 miejsce -Kucięba Andrzej

5 miejsce – Wójcikiewicz Robert

6 miejsce – Szczukiewicz Adam

7 miejsce – Gręda Tomasz

8 miejsce – Głogowski Leszek

9 miejsce – Mysior Grzegorz

10 miejsce – Luba Krzysztof

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 12 2  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka  31  19 4755
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 27 24 10235
Towarzyskie zawody nocne 19 11 24010
Puchar sklepów Kosterów 11 7 14000
RAZEM  89 56  39000 

ROK 2017

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowe – I  Grand Prix  13 13  7100
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix 21 13 10665
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix 20+3J 12+3J 14185
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 13 10 19245
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 18 14 11750
RAZEM 88 65 62945

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Bąk Piotr

2 miejsce – Kuza Jacek

3 miejsce – Kucięba Andrzej

4 miejsce – Wójcikiewicz Robert

5 miejsce – Opozda Piotr

6 miejsce – Gręda Tomasz

7 miejsce – Połoński Marcin

8 miejsce – Szczukiewicz Adam

9 miejsce – Mazur Łukasz

10 miejsce – Skrzypek Edmund

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  15  6  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 57 43 6010
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 28 11 1610
Towarzyskie zawody nocne 26 18 47745
Puchar sklepów Kosterów 22 17 19030
Memoriał im. Henryka Kuzy 24 12 9830
RAZEM 126   78 55365 

ROK 2018

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Spławikowe – “70 lecie powstania PTW – I  Grand Prix 17+1 17 22020
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – II Grand Prix  19+3 20 28115
Spławikowe Mistrzostwa Koła – III Grand Prix  12+2  14  41865
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 12 7 6405
Finał Grand Prix – metoda dowolna – V Grand Prix 14 9 18415
RAZEM 80 67 116820

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Opozda Piotr

2 miejsce – Wójcikiewicz Robert

3 miejsce – Kucięba Andrzej

4 miejsce – Kuza Jacek

5 miejsce – Wacławik Piotr

6 miejsce -Bąk Piotr

7 miejsce -Gręda Tomasz

8 miejsce – Wilkus Piotr

9 miejsce – Głogowski Leszek

10 miejsce -Renda Miłosz

  1.  
  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 10    
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 35 26 6700
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 32 27 8765
Towarzyskie zawody nocne 17 12 22400
Puchar sklepów Kosterów 22 12 11900
Puchar Radzanowa 15 10 10100
Memoriał im. Henryka Kuzy 19 12 2985
RAZEM 150  99  62850 

 

ROK 2019

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowy – nie odbyły się 0 0 0
Spławikowe Zawody  – otwarcie sezonu – I Grand Prix 14 14 25385
Spławikowe Mistrzostwa Koła – II Grand Prix 26 19 23015
Puchar sklepu CAMO – III Grand Prix 19 13 45740
Zawody metodą gruntową – IV Grand Prix 13 6 6275
Finał Grand Prix – metoda odległościowa – V Grand Prix 13 9 490
RAZEM 85 61 111945

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Gręda Tomasz

2 miejsce – Bąk Piotr

3 miejsce – Opozda Piotr

4 miejsce – Wójcikiewicz Robert

5 miejsce – Głogowski Leszek

6 miejsce -Chwalik Sławomir

7 miejsce – Brejdak Edward

8 miejsce – Latała Rafał

9 miejsce – Wacławik Piotr

10 miejsce -Luba Krzysztof

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła 22 8  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 34 28 25635
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 26 26 25185
Towarzyskie zawody nocne 28 18 102685
Puchar sklepów Kosterów 28 7 6760
Puchar Radzanowa 8 7 3470
Memoriał im. Henryka Kuzy 16 14 34500
RAZEM 162 108 206845

 

ROK 2020

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowy – nie odbyły się 0 0 0
Spławikowe Mistrzostwa Koła – I Grand Prix         18+3 16 57330
Gruntowe Mistrzostwa Koła – II GP 23 17 17935
Spławikowe zawody – finał GP 14 13 11250
Zawody metodą odległościową III GP 17 17 17760
RAZEM 75 63 104275

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Wacławik Piotr

2 miejsce – Opozda Piotr

3 miejsce – Brejdak Edward

4 miejsce – Kucięba Andrzej

5 miejsce – Gręda Tomasz

6 miejsce – Chwalik Sławomir

7 miejsce – Wójcikiewicz Robert

8 miejsce – Bąk Piotr

9 miejsce – Gaweł Norbert

10 miejsce – Renda Miłosz

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła      
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 32 22 9295
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 36 27 7135
Towarzyskie zawody nocne- Puchar sklepu CAMO 30 20 70035
Puchar sklepów Kosterów 32 23 23780
Puchar Radzanowa 14 12 25130
RAZEM 144 104 135375

ROK 2021

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowy – nie odbyły się      
Zawody spławikowe – otwarcie sezonu -I GP 14 13 42600
Spławikowe Mistrzostwa Koła – II Grand Prix         16+3 15+3 70975
Gruntowe Mistrzostwa Koła – III GP 21 17 26085
Zawody metodą odległościową IV GP 16 14 27305
RAZEM 70 62 166965

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Gręda Tomasz

2 miejsce – Opozda Piotr

3 miejsce – Wójcikiewicz Robert

4 miejsce – Bąk Piotr

5 miejsce – Wacławik Piotr

6 miejsce – Kucięba Andrzej

7 miejsce – Renda Miłosz

8 miejsce – Brejdak Edward

9 miejsce – Walczak Grzegorz

10 miejsce – Głogowski Leszek

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  14 2  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 22 18 9210
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 28 23 10465
Towarzyskie zawody nocne- Puchar sklepu CAMO 21 19 41695
Zawody metodą dowolną -Puchar CARPVIGO 25 22 120580
Puchar sklepów Kosterów 24 23 61630
Puchar Radzanowa 18 16 36135
Zawody Muchowe 10 5  
Memoriał im. Henryka Kuzy 17 17 16970
Puchar Dyrektora BOSiR 27 23 81740
RAZEM 202 166 378425

ROK 2022

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Zawody Podlodowy – nie odbyły się      
Zawody spławikowe – otwarcie sezonu -I GP 25 25 65275
Spławikowe Mistrzostwa Koła – II Grand Prix         23 21 13795
Feederowe Mistrzostwa Koła – III GP 14 14 47025
Zawody metodą odległościową IV GP 14 14 14000
RAZEM 76 74 140095

Mistrzami Grand Prix zostali:

1 miejsce – Kucięba Andrzej

2 miejsce – Opozda Piotr

3 miejsce – Wilkus Piotr

4 miejsce – Głogowski Leszek

5 miejsce – Wacławik Piotr

6 miejsce – Gręda Tomasz

7 miejsce – Wójcikiewicz Robert

8 miejsce – Brejdak Edward

9 miejsce – Arabski Michał

10 miejsce – Renda Miłosz

  Ilość zawodników Punktowało Waga ryb
Spinningowe Mistrzostwa Koła  19 10  
Otwarty konkurs z okazji Dnia Dziecka 22 18 9210
Zawody dla dzieci i młodzieży “Przywitanie Lata” 28 23 10465
Towarzyskie zawody nocne- Puchar sklepu CAMO 27 16 23275
Zawody metodą dowolną -Puchar CARPVIGO 27 25 126700
Puchar sklepów Kosterów 24 23 61630
Puchar Radzanowa 18 16 36135
Zawody Muchowe 8 6  
Memoriał im. Henryka Kuzy 28 17 14235
Puchar Dyrektora BOSiR 25 22 74570
RAZEM