Relacja z zawodów metodą dowolną “Puchar sklepu CAMO” – Radzanów- 19.05.2019

Za nami już kolejne zawody i kolejne punkty do GP koła.

W niedzielę 19 maja odbyły się pierwsze zawody metodą dowolną „Puchar sklepu CAMO”. Zawody te zostały zaliczone do GP koła w zamian zawodów podlodowych (nie odbyły się ze względu na brak pokrywy lodowej).

O godzinie 6.30 na zbiórce stawiło się 19 zawodników, w tym jeden „zapalony” junior Kacper. Po krótkiej odprawie Kapitana Sportowego i przywitaniu przez Prezesa Koła, głos zabrał właściciel sklepu wędkarskiego CAMO Adrian Grochowina, który przywitał wszystkich zawodników życząc udanych połowów.

Zawody odbyły się w jednej cztero godzinnej turze. Podczas zawodów łowiono głównie karpie, karasie oraz leszcze.  I tak po zakończeniu zawodów najlepszym okazał się Piotr Bąk, który złowił 12770 gram ryb, drugi był Tomasz Gręda  6260 gram, a trzeci Stanisław Gałka 5540 punków.

Po podsumowaniu wyników odbyło się oficjalne wręczeniu pucharu, dyplomów i nagród dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników zawodów. Następnie wszyscy spotkali się przy ognisku, gdzie przy kiełbasce podzielili się „wrażeniami” z zawodów.

Dziękujemy właścicielom sklepu za ufundowanie nagród dla zawodników i miłą atmosferę podczas zawodów.

STATYSTYKA:

Startowało: 19 zawodników

Punktowało: 13 zawodników

Złowiono: 43400 gram ryb

Zdjęcia w galerii.